Mieszkanie 5+-pokojowe w nowym budownictwie

ul. Ogrodowa 91, Marki
452 000 PLN
16 365 PLN / m²

Powierzchnia 27.62 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na wynajem

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 5
Liczba pięter 16
Rok budowy 1999

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Ogrodowa 91, Marki. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Paweł Kozłowska Home Broker +48 695048440

Najczęściej zadawane pytania