4-pokojowe na 2. piętrze

ul. Czerniakowska 127, Wawer, Warszawa
705 000 PLN
10 292 PLN / m²

Powierzchnia 68.5 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na wynajem

Budynek

Pokoje 4
Piętro 7
Liczba pięter 7
Rok budowy 2004

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Czerniakowska 127, Wawer, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Barbara Piotrowski Re/Max Polska +48 662579592

Najczęściej zadawane pytania