5+ pokoje z widokiem na Wisłę

ul. Grójecka 71, Praga-Południe, Warszawa
384 000 PLN
4 140 PLN / m²

Powierzchnia 92.76 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na wynajem

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 6
Liczba pięter 18
Rok budowy 1995

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Grójecka 71, Praga-Południe, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Marcin Piotrowski JLL Residential +48 693041470

Najczęściej zadawane pytania