3 pokoje z garażem podziemnym

ul. Brzozowa 71, Włochy, Warszawa
445 000 PLN
4 011 PLN / m²

Powierzchnia 110.95 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na wynajem

Budynek

Pokoje 3
Piętro 13
Liczba pięter 13
Rok budowy 1960

Opis

Do sprzedaży 3 pokoje z garażem podziemnym. Adres: ul. Brzozowa 71, Włochy, Warszawa. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Karolina Dąbrowska Agencja Nieruchomości Feniks +48 515617758

Najczęściej zadawane pytania