Mieszkanie 1-pokojowe w nowym budownictwie

ul. Wąwozowa 123, Pruszków
623 000 PLN
10 675 PLN / m²

Powierzchnia 58.36 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na wynajem

Budynek

Pokoje 1
Piętro 0
Liczba pięter 14
Rok budowy 1992

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Wąwozowa 123, Pruszków. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Michał Nowicka Knight Frank +48 733963072

Najczęściej zadawane pytania