4-pokojowe mieszkanie na Bielanach

ul. Patriotów 33, Izabelin
478 000 PLN
7 312 PLN / m²

Powierzchnia 65.37 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na wynajem

Budynek

Pokoje 4
Piętro 13
Liczba pięter 13
Rok budowy 1958

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Patriotów 33, Izabelin. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Robert Kamińska +48 694180048

Najczęściej zadawane pytania