Przestronne 5+-pokojowe w Wilanowie

ul. Dereniowa 11, Ząbki
733 000 PLN
11 081 PLN / m²

Powierzchnia 66.15 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 10
Liczba pięter 12
Rok budowy 2001

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Dereniowa 11, Ząbki. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Grzegorz Kozłowski +48 506941773

Najczęściej zadawane pytania