Jasne mieszkanie 2-pokojowe z tarasem

ul. Leśna 128, Marki
302 000 PLN -3%
312 381 PLN 2 342 PLN / m²

Powierzchnia 128.94 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na wynajem

Budynek

Pokoje 2
Piętro 2
Liczba pięter 4
Rok budowy 2003

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Leśna 128, Marki. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Joanna Kowalczyk +48 787682314

Najczęściej zadawane pytania