Mieszkanie 51 m² na nowym osiedlu

ul. Wilcza 136, Praga-Południe, Warszawa
959 000 PLN
18 979 PLN / m²

Powierzchnia 50.53 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 1
Piętro 14
Liczba pięter 14
Rok budowy 1993

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Wilcza 136, Praga-Południe, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Marcin Dąbrowska +48 537521079

Najczęściej zadawane pytania