1-pokojowe na wysokim piętrze

ul. Sobieskiego 21, Praga-Południe, Warszawa
394 000 PLN -14%
459 297 PLN 6 200 PLN / m²

Powierzchnia 63.55 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 1
Piętro 8
Liczba pięter 8
Rok budowy 2011

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Sobieskiego 21, Praga-Południe, Warszawa. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Katarzyna Woźniak Agencja Nieruchomości Feniks +48 691499525

Najczęściej zadawane pytania