Jasne mieszkanie 1-pokojowe po remoncie

ul. Kościuszki 13, Mińsk Mazowiecki
918 000 PLN
13 838 PLN / m²

Powierzchnia 66.34 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 1
Piętro 1
Liczba pięter 20
Rok budowy 1998

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Kościuszki 13, Mińsk Mazowiecki. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Maria Lewandowska +48 608254670

Najczęściej zadawane pytania