1-pokojowe na wysokim piętrze

ul. Obozowa 119, Marki
993 000 PLN
33 111 PLN / m²

Powierzchnia 29.99 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 1
Piętro 4
Liczba pięter 13
Rok budowy 1961

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Obozowa 119, Marki. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Agnieszka Woźniak Savills Polska +48 508685356

Najczęściej zadawane pytania