Nowoczesne 4-pokojowe w dobrej lokalizacji

ul. Słowackiego 60, Białołęka, Warszawa
596 000 PLN
6 579 PLN / m²

Powierzchnia 90.59 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 4
Piętro 1
Liczba pięter 8
Rok budowy 1989

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Słowackiego 60, Białołęka, Warszawa. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Adam Zielińska Północ Nieruchomości +48 789085324

Najczęściej zadawane pytania