5+-pokojowe mieszkanie w Wilanowie

ul. Ogrodowa 88, Mińsk Mazowiecki
371 000 PLN
3 323 PLN / m²

Powierzchnia 111.63 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na wynajem

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 8
Liczba pięter 8
Rok budowy 1970

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Ogrodowa 88, Mińsk Mazowiecki. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Małgorzata Kwiatkowski Savills Polska +48 606745593

Najczęściej zadawane pytania