Nowoczesne 3-pokojowe na Ochocie

ul. Piękna 17, Śródmieście, Warszawa
691 000 PLN -10%
765 461 PLN 13 470 PLN / m²

Powierzchnia 51.3 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 3
Piętro 14
Liczba pięter 14
Rok budowy 1960

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Piękna 17, Śródmieście, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Marek Jankowska Re/Max Polska +48 535461846

Najczęściej zadawane pytania