5+ pokoje z osobną kuchnią

ul. Przy Bażantarni 82, Praga-Południe, Warszawa
245 000 PLN -17%
294 926 PLN 3 494 PLN / m²

Powierzchnia 70.12 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 9
Liczba pięter 9
Rok budowy 1989

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Przy Bażantarni 82, Praga-Południe, Warszawa. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Łukasz Kwiatkowski Colliers International +48 723561129

Najczęściej zadawane pytania