5+ pokoje z osobną kuchnią

ul. Polna 33, Żoliborz, Warszawa
267 000 PLN -4%
278 754 PLN 2 506 PLN / m²

Powierzchnia 106.54 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 13
Liczba pięter 19
Rok budowy 1957

Opis

Do sprzedaży 5+ pokoje z osobną kuchnią. Adres: ul. Polna 33, Żoliborz, Warszawa. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Małgorzata Grabowski Colliers International +48 738425972

Najczęściej zadawane pytania