Nowoczesne 2-pokojowe w centrum

ul. Patriotów 91, Mokotów, Warszawa
713 000 PLN -9%
783 312 PLN 4 932 PLN / m²

Powierzchnia 144.58 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 2
Piętro 7
Liczba pięter 12
Rok budowy 1963

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Patriotów 91, Mokotów, Warszawa. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Małgorzata Lewandowski Agencja Nieruchomości Feniks +48 799492430

Najczęściej zadawane pytania