2 pokoje w centrum z balkonem

ul. Piękna 9, Śródmieście, Warszawa
377 000 PLN
8 889 PLN / m²

Powierzchnia 42.41 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 2
Piętro 10
Liczba pięter 10
Rok budowy 2010

Opis

Do sprzedaży 2 pokoje w centrum z balkonem. Adres: ul. Piękna 9, Śródmieście, Warszawa. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Piotr Szymański Agencja Nieruchomości Feniks +48 695413925

Najczęściej zadawane pytania