1-pokojowe mieszkanie na Ochocie

ul. Klimontowska 120, Mokotów, Warszawa
638 000 PLN
19 655 PLN / m²

Powierzchnia 32.46 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 1
Piętro 3
Liczba pięter 19
Rok budowy 1956

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Klimontowska 120, Mokotów, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Michał Dąbrowska Północ Nieruchomości +48 885546580

Najczęściej zadawane pytania