1-pokojowe na ostatnim piętrze

ul. Kościuszki 71, Włochy, Warszawa
695 000 PLN
7 880 PLN / m²

Powierzchnia 88.2 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 1
Piętro 13
Liczba pięter 13
Rok budowy 1984

Opis

Do sprzedaży 1-pokojowe na ostatnim piętrze. Adres: ul. Kościuszki 71, Włochy, Warszawa. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Andrzej Kamiński Cushman & Wakefield +48 511973002

Najczęściej zadawane pytania