1 pokoje w Wilanowie wykończone pod klucz

ul. Saska 94, Wilanów, Warszawa
454 000 PLN
6 654 PLN / m²

Powierzchnia 68.23 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 1
Piętro 11
Liczba pięter 11
Rok budowy 1995

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Saska 94, Wilanów, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Jan Lewandowska Openhouse.pl +48 514791766

Najczęściej zadawane pytania