Mieszkanie 136 m² na Bemowie

ul. Sienkiewicza 87, Izabelin
1 000 000 PLN
7 333 PLN / m²

Powierzchnia 136.37 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na wynajem

Budynek

Pokoje 3
Piętro 4
Liczba pięter 15
Rok budowy 2022

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Sienkiewicza 87, Izabelin. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Ewa Krawczyk +48 789769093

Najczęściej zadawane pytania