Mieszkanie 1-pokojowe z balkonem

ul. Mickiewicza 30, Mokotów, Warszawa
565 000 PLN -9%
622 781 PLN 4 182 PLN / m²

Powierzchnia 135.11 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 1
Piętro 9
Liczba pięter 19
Rok budowy 1958

Opis

Do sprzedaży Mieszkanie 1-pokojowe z balkonem. Adres: ul. Mickiewicza 30, Mokotów, Warszawa. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Monika Woźniak Re/Max Polska +48 697385938

Najczęściej zadawane pytania