2 pokoje przy metrze z miejscem parkingowym

ul. Wąwozowa 15, Praga-Południe, Warszawa
1 026 000 PLN
16 886 PLN / m²

Powierzchnia 60.76 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 2
Piętro 2
Liczba pięter 14
Rok budowy 1983

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Wąwozowa 15, Praga-Południe, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Natalia Lewandowska Century 21 Polska +48 785882683

Najczęściej zadawane pytania