4-pokojowe mieszkanie na Ochocie

ul. Czerniakowska 140, Wilanów, Warszawa
925 000 PLN -5%
973 375 PLN 11 663 PLN / m²

Powierzchnia 79.31 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 4
Piętro 14
Liczba pięter 14
Rok budowy 1994

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Czerniakowska 140, Wilanów, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Aleksandra Kamińska Lion's Estate +48 666236666

Najczęściej zadawane pytania