Przestronne 4-pokojowe na Woli

ul. Modlińska 93, Mokotów, Warszawa
538 000 PLN
12 632 PLN / m²

Powierzchnia 42.59 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 4
Piętro 4
Liczba pięter 16
Rok budowy 2023

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Modlińska 93, Mokotów, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Marek Wiśniewski +48 513136672

Najczęściej zadawane pytania