Jasne mieszkanie 2-pokojowe z miejscem parkingowym

ul. Ogrodowa 56, Ursus, Warszawa
687 000 PLN
6 944 PLN / m²

Powierzchnia 98.94 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na wynajem

Budynek

Pokoje 2
Piętro 14
Liczba pięter 19
Rok budowy 1980

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Ogrodowa 56, Ursus, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Piotr Szymańska Północ Nieruchomości +48 608633703

Najczęściej zadawane pytania