Mieszkanie 29 m² na nowym osiedlu

ul. Idzikowskiego 35, Praga-Północ, Warszawa
450 000 PLN
15 630 PLN / m²

Powierzchnia 28.79 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 5
Liczba pięter 6
Rok budowy 2010

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Idzikowskiego 35, Praga-Północ, Warszawa. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Paweł Kwiatkowski Agencja Nieruchomości Feniks +48 608475770

Najczęściej zadawane pytania