Mieszkanie 3-pokojowe na zamkniętym osiedlu

ul. Nowogrodzka 17, Targówek, Warszawa
814 000 PLN
22 468 PLN / m²

Powierzchnia 36.23 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 3
Piętro 4
Liczba pięter 4
Rok budowy 2011

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Nowogrodzka 17, Targówek, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Dorota Wiśniewski Savills Polska +48 533779552

Najczęściej zadawane pytania