2 pokoje z tarasem na dachu

ul. Żelazna 145, Wilanów, Warszawa
283 000 PLN
2 418 PLN / m²

Powierzchnia 117.04 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 2
Piętro 9
Liczba pięter 9
Rok budowy 1967

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Żelazna 145, Wilanów, Warszawa. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Dorota Woźniak Freedom Nieruchomości +48 603778968

Najczęściej zadawane pytania