Jasne mieszkanie 5+-pokojowe z windą

ul. Piękna 138, Bielany, Warszawa
538 000 PLN
4 151 PLN / m²

Powierzchnia 129.62 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 6
Liczba pięter 6
Rok budowy 1982

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Piękna 138, Bielany, Warszawa. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Monika Pawłowski Engel & Völkers Warszawa +48 506985095

Najczęściej zadawane pytania