1-pokojowe mieszkanie na Żoliborzu

ul. Marszałkowska 140, Milanówek
448 000 PLN -8%
489 580 PLN 10 428 PLN / m²

Powierzchnia 42.96 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na wynajem

Budynek

Pokoje 1
Piętro 6
Liczba pięter 6
Rok budowy 2006

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Marszałkowska 140, Milanówek. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Barbara Kamiński Cushman & Wakefield +48 512447816

Najczęściej zadawane pytania