4 pokoje z dwoma łazienkami

ul. Fieldorfa 118, Włochy, Warszawa
475 000 PLN -14%
555 280 PLN 4 540 PLN / m²

Powierzchnia 104.62 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na wynajem

Budynek

Pokoje 4
Piętro 11
Liczba pięter 11
Rok budowy 2020

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Fieldorfa 118, Włochy, Warszawa. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Katarzyna Nowak +48 728377312

Najczęściej zadawane pytania