Komfortowe mieszkanie 1-pok. w spokojnej okolicy

ul. Conrada 19, Piaseczno
550 000 PLN
4 508 PLN / m²

Powierzchnia 122.01 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 1
Piętro 1
Liczba pięter 3
Rok budowy 1992

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Conrada 19, Piaseczno. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Andrzej Wójcikowa JLL Residential +48 537048127

Najczęściej zadawane pytania