5+ pokoje z osobną kuchnią

ul. Filtrowa 148, Białołęka, Warszawa
476 000 PLN
5 083 PLN / m²

Powierzchnia 93.64 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 14
Liczba pięter 14
Rok budowy 1976

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Filtrowa 148, Białołęka, Warszawa. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Magdalena Wiśniewska +48 536384277

Najczęściej zadawane pytania