Nowoczesne 4-pokojowe na Mokotowie

ul. Dereniowa 119, Jabłonna
662 000 PLN -7%
715 623 PLN 4 719 PLN / m²

Powierzchnia 140.28 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 4
Piętro 8
Liczba pięter 8
Rok budowy 2008

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Dereniowa 119, Jabłonna. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Łukasz Pawłowski Century 21 Polska +48 511723317

Najczęściej zadawane pytania