3-pokojowe mieszkanie w Wilanowie

ul. Prusa 142, Grodzisk Mazowiecki
370 000 PLN -19%
456 378 PLN 6 411 PLN / m²

Powierzchnia 57.71 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na wynajem

Budynek

Pokoje 3
Piętro 12
Liczba pięter 13
Rok budowy 1994

Opis

Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie w Wilanowie. Adres: ul. Prusa 142, Grodzisk Mazowiecki. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Ewa Kwiatkowski Północ Nieruchomości +48 793525852

Najczęściej zadawane pytania