Komfortowe mieszkanie 4-pok. w Wilanowie

ul. Wolska 143, Bemowo, Warszawa
477 000 PLN -6%
509 497 PLN 4 747 PLN / m²

Powierzchnia 100.48 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 4
Piętro 4
Liczba pięter 18
Rok budowy 1992

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Wolska 143, Bemowo, Warszawa. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Ewa Kamińska Knight Frank +48 508924995

Najczęściej zadawane pytania