Komfortowe mieszkanie 1-pok. z widokiem na park

ul. Słowackiego 96, Wilanów, Warszawa
804 000 PLN -11%
899 812 PLN 13 270 PLN / m²

Powierzchnia 60.59 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 1
Piętro 0
Liczba pięter 11
Rok budowy 1997

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Słowackiego 96, Wilanów, Warszawa. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Aleksandra Kowalska Century 21 Polska +48 532281339

Najczęściej zadawane pytania