Przestronne 4-pokojowe blisko centrum

ul. Piękna 134, Wawer, Warszawa
438 000 PLN
7 252 PLN / m²

Powierzchnia 60.4 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na wynajem

Budynek

Pokoje 4
Piętro 9
Liczba pięter 9
Rok budowy 1974

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Piękna 134, Wawer, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Ewa Jankowski Re/Max Polska +48 799644104

Najczęściej zadawane pytania