Mieszkanie 1-pokojowe z miejscem parkingowym

ul. Królewska 120, Bemowo, Warszawa
354 000 PLN -12%
402 879 PLN 4 008 PLN / m²

Powierzchnia 88.33 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 1
Piętro 12
Liczba pięter 12
Rok budowy 2014

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Królewska 120, Bemowo, Warszawa. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Joanna Nowak Północ Nieruchomości +48 729962690

Najczęściej zadawane pytania