Nowoczesne 5+-pokojowe w centrum

ul. Prusa 116, Wawer, Warszawa
413 000 PLN
5 518 PLN / m²

Powierzchnia 74.85 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 7
Liczba pięter 10
Rok budowy 1970

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Prusa 116, Wawer, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Piotr Wójcikowa Metrohouse +48 888447372

Najczęściej zadawane pytania