1 pokoje z osobną kuchnią

ul. Idzikowskiego 42, Ząbki
566 000 PLN
12 198 PLN / m²

Powierzchnia 46.4 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 1
Piętro 3
Liczba pięter 3
Rok budowy 1967

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Idzikowskiego 42, Ząbki. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Piotr Zielińska Cushman & Wakefield +48 668608645

Najczęściej zadawane pytania