Mieszkanie 5+-pokojowe na zamkniętym osiedlu

ul. Przy Bażantarni 122, Żoliborz, Warszawa
910 000 PLN
19 002 PLN / m²

Powierzchnia 47.89 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 13
Liczba pięter 13
Rok budowy 1960

Opis

Do sprzedaży Mieszkanie 5+-pokojowe na zamkniętym osiedlu. Adres: ul. Przy Bażantarni 122, Żoliborz, Warszawa. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Joanna Lewandowska +48 692586157

Najczęściej zadawane pytania