Przestronne 5+-pokojowe blisko centrum

ul. Idzikowskiego 4, Bemowo, Warszawa
420 000 PLN
4 884 PLN / m²

Powierzchnia 86 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 15
Liczba pięter 15
Rok budowy 1967

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Idzikowskiego 4, Bemowo, Warszawa. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Karolina Wiśniewski Lion's Estate +48 884651684

Najczęściej zadawane pytania