Nowoczesne 2-pokojowe na Pradze

ul. Piłsudskiego 66, Wilanów, Warszawa
308 000 PLN
5 649 PLN / m²

Powierzchnia 54.52 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 2
Piętro 6
Liczba pięter 20
Rok budowy 1998

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Piłsudskiego 66, Wilanów, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Agnieszka Wiśniewski Lion's Estate +48 601428432

Najczęściej zadawane pytania