Mieszkanie 5+-pokojowe z windą

ul. Obozowa 141, Ursus, Warszawa
590 000 PLN
5 740 PLN / m²

Powierzchnia 102.79 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na wynajem

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 4
Liczba pięter 6
Rok budowy 1987

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Obozowa 141, Ursus, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Maria Szymański Openhouse.pl +48 665438424

Najczęściej zadawane pytania