1-pokojowe na ostatnim piętrze

ul. Brzozowa 132, Nieporęt
371 000 PLN
2 671 PLN / m²

Powierzchnia 138.91 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na wynajem

Budynek

Pokoje 1
Piętro 15
Liczba pięter 15
Rok budowy 1958

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Brzozowa 132, Nieporęt. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Aleksandra Kwiatkowski Savills Polska +48 799475550

Najczęściej zadawane pytania