Komfortowe mieszkanie 2-pok. w spokojnej okolicy

ul. Wąwozowa 68, Ursus, Warszawa
647 000 PLN
5 535 PLN / m²

Powierzchnia 116.89 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 2
Piętro 5
Liczba pięter 13
Rok budowy 2026

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Wąwozowa 68, Ursus, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Małgorzata Mazur Cushman & Wakefield +48 888950219

Najczęściej zadawane pytania